logo
KURUMSAL
Hakkımızda
Ahşap Makara, Ahşap Sandık, Kereste İmalatı ve Ahşap Palet yapımında hizmet veren Kayseri merkezli firmamız, sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yılların verdiği deneyimi geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunan Baran Kereste, orman ürünleri piyasasında liderliğini korumaktadır. Firmamız ağaçtan üretilen ürünlerin tamamında toplu ya da perakende satış hizmeti de sunmaktadır. Proje bakımından yaşattığımız çeşitlilik sayesinde satışını yaptığımız ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize her türlü ödeme imkânı da sağlayan firmamıza ulaşarak kaliteli ve yüksek memnuniyet garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Baran Kereste olarak insanlar için çevreye zararsız ve yararları olan kereste ürünleriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Peki, neden ahşap ürünleri kullanmalıyız? Ahşam ürünleri, insanlığın en eski kullanım malzemesidir. Özellikle de Anadolu’da ciddi bir geçmişe sahiptir. Nefes alan ve doğal yapısıyla insanlar için en uygun malzemelerdir. Geleceğin çevre sorunlarına da yanıt verebilen doğal bir üründür. Yüksek bir taşıma gücüne de sahip olan ahşaplar, çelik ve betondan da yüksektir. Ayrıca 1 kilogram çelik ya da betondan çok daha fazla yük taşıyabilir. 

Ahşap ürünleri doğal şartlara da çok dayanıklıdır. Kimyasal dayanıklılık bakımından hava şartlarına da dayanıklı olan ahşap ürünleri, hizmet ömrü ile de dikkat çekmektedir. Örneğin ahşaptan yapılmış karayolu köprülerinin ömrü yaklaşık 50 yıl olarak belirlenmiştir. Cam doğramanın ömrü ise 60 senedir. Bu alanlarda çelik ya da beton kullanıldığında ise bu ürünlerin ömrü yarı yarıya düşmektedir. Özellikle de depreme dayanıklı ürünler kullanmak istiyorsanız kesinlikle ahşap malzemelerden yararlanmak durumundasınız. Yangına karşı da dirençli olan ahşabın kömürleşme özelliği vardır yani ısı geçirmez. Bu yüzden uzmanlar ahşabın yangına karşı 30 ile 90 dakikaya kadar dayanabildiğini belirtmektedir. 

Ahşap ürünleri aynı zamanda çok sağlıklıdır. Nem ve ısı yalıtımı özelliği olduğu için, içerisinde yaşanabilecek sağlıklı bir ortam sunar. Ancak betonarme yapılar, çevreye yaydıkları radyon gazı sebebiyle toksit bir yapıdadır ve tercih edilmemelidir. İşlenmesi ve üretilmesi bakımından en az enerji gerektiren ahşap yapı malzemelerinin genel özellikleri ise şu şekildedir; hafiftir, deprem ve yangına dayanıklıdır, uzun ömürlüdür, bakımı kolaydır ve oldukça sağlıklıdır.

Baran Kereste, sizlere bu özelliklerin tamamını hizmet olarak sunmaya devam eder. Müşterilerimizin her ebatta talep edeceği ahşap paletler, tüm standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Yüklü miktarda eşya taşımak ve zamandan tasarruf etmek için tercih edilecek paletler tek ya da çift yönlü olarak hazırlanabilir. Tamamen müşterilerimizin isteklerine göre yumuşak ağaç türlerinden üretimleri sağlayarak sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Firmamız ahşap sandıkta da uzun yılların vermiş olduğu deneyimini konuşturarak sizlere en sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Ağır yükler ya da standardın dışında ölçüler için kaplı ya da kafes sandık imalatı yapmaya devam ediyoruz. Daha çok ihracatta kullanılan sandıklar Baran Kereste’nin kalite ve özgüveni sayesinde sizlere kısa sürede ulaştırılmaktadır. Baran Kereste’nin bir diğer hizmet ağı ise kereste imalatıdır. Madenlerde, kâğıt üretimlerinde, marangozluk işleri ve doğramalarda kullanacağınız keresteler de yine aynı kalitede sizlere ulaştırılmaya devam eder. İnşaatlık kereste konusunda da firmamızdan dilediğiniz her an bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçerek alacağınız hizmeti belirtmek olacaktır. Sonrasında deneyimli personellerimiz üretimlerine başlar ve ahşap yapı malzemelerinizi hazırlayarak adresinize ulaştırır. Sektörde emin adımlarla ilerlerken yüksek memnuniyet garantisiyle birlikte yaşam alanlarınızı ahşap malzemeler ile güzelleştiriyor ve daha sağlıklı alanlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.
BARAN PALET - KERESTE ve ORMAN ÜRÜNLERİ
Merkez Anbar Mahallesi Suha Sokak No:8 Melikgazi - KAYSERİ
Tel: 0352 326 20 13
Gsm: 0532 646 33 70
Copyright © 2016 Tüm hakları Saklıdır - Web Tasarım_medyatör