logo
ÜRÜNLERİMİZ
MAKARA
Ahşap Makara Üretimi

Ahşap Makara Üretiminde her zaman sizlerin yanında olan Baran Kereste, başarılı çalışma hayatına devam etmektedir. Hibrit makaralar olarak da bilinen sevk makaralarının hazırlanmasında en kaliteli malzemeleri kullanarak dayanıklı bir üretim süreci sunmaya devam ediyoruz. Tesislerimizde Ahşap Makara Üretimi yaparken, dilediğiniz ölçü ve ebatta Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi almaya devam ediyoruz. Uzman personellerimiz ayrıca eski makaralarınızı da yerinden alarak fabrikamızda işlemeye başlamaktadır. Vizyon olarak en son teknolojiyi sizlerle buluşturmanın amacındayız. Misyonumuz ise sizlerin ihtiyacınıza göre en güvenli ve hızlı şekilde çözümler üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu sayede hem doğaya hem de çevreye saygılı bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İki flanş arasında ve metal göbek kısmından geçirilerek sabitlenen ve farklı sayıda saplamalar ile uygun bir makara meydana getirilmektedir. Bu sayede makaranın tüm kapasitesi kullanılır ve kablo ya da yük bakımından yüksek taşıma kapasitesi özelliği kazandırılır. Hazırlanan sevk makaralarının silindirik kısımları, çok sayıda ahşap parçanın bir araya getirilmesiyle oluşturulmaktadır. Ayrıca bu parçaların her birinin mekanizması bağımsızdır. Yani herhangi birinde ortaya çıkabilecek küçük bir sorun, makaraların özelliğini kaybetmesine neden olacaktır. Aynı zamanda dayanıklılığı da olumsuz bir şekilde etkileyebilmektedir. Bu durum ayrıca genleşmeye de sebep olacağı için ahşap makaraya zarar verecektir. İçe ya da dışa doğru parçaların deformasyona uğraması, ahşap makaraların tamamen kullanılamaz hale gelmesine de sebep olacaktır. Tüm bu durumlara dikkat ederek Ahşap Makara Üretimi yapan firmamızla iletişime geçerek gerekli siparişleri verebilirsiniz. 

Sevk makaralarında çelik gövde kullanılmaktadır. Bu durum, makaranın hava koşullarından etkilenmesini engelleyecek ve sizlerle paylaştığımız olayların ortaya çıkmamasını sağlayacaktır. Sarılı ya da boş olarak stoklamaya imkân verme durumunu ortadan kaldıran faktörlerin ortadan kaldırılarak uzun yıllar kullanabileceğiniz ahşap makaralar Baran Kereste tarafından üretilmeye devam ediliyor. Firmaların kablo sevkiyatı ya da geri gönderme maliyetlerini düşürerek sizlere en uygun fiyatlarla ahşap makara sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca sevk makaralarının kablolar için yetersiz kaldığı durumlarda daha büyük bir makara seçmek yerine ek bir maliyetle makarayı genişletme olanağı da sunuyoruz. Makaranın dayanıklılığını azaltan bu işlem çok güvenlidir ve tercih edilmesi gerekir. Firmamız çevreye duyarlı ürünler üretmeye devam ettiği için sizlerle bu bilgilerin paylaşılması gerektiğine de Baran Kereste olarak inanıyoruz.

Firma olarak fiber optik kabloları, haberleşme ve enerji kabloları için Ahşap Makara Üretimi yapmaya devam ediyoruz. Bu makaraların ayrıca belirlenen standartlarda üretimini yapıyoruz. Üretim tesislerimizde birçok işlemden geçirilerek özel ağaç tomrukları kullanıyor ve en kaliteli şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Seçtiğimiz özel ağaç tomrukları, talep edilen çaplara kadar oluşturulur ve en iyi optik kablo makaraları ortaya çıkarılır. Haberleşme kablolarında ise yine tesisimizde farklı ağaç tomrukları kullanarak kaliteli ürün çeşitliliği sunuyoruz. Tüm makine ve ekipmanlarımız, bu üretimlerin gerçekleşmesi için hazırlandığından dolayı, kaliteden ödün vermeden ve tamamen sağlığınızı düşünerek işlemektedir. 

Ahşap Makara Üretimi konusunda siparişten teslimata kadar olan süreçte daima müşterilerinin yanında olan firmamız, makara üretiminin yanı sıra Ahşap Palet, , Ahşap Sandık ve Kereste İmalatı konusunda da en güvenilir hizmetlerini sunmanın gayreti içerisindedir. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde imalat sürecini en güzel şekilde değerlendiriyor ve uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz. Firmamızla hemen görüşmelere başlayarak bu ürünler hakkında daha detaylı bilgilerle birlikte fiyat konusunda gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Doğayla barışık ve sağlıklı ahşap malzeme üretiminde öncü olan firmamız günün her saati sizlerle birlikte olmaya devam eder. 
BARAN PALET - KERESTE ve ORMAN ÜRÜNLERİ
Merkez Anbar Mahallesi Suha Sokak No:8 Melikgazi - KAYSERİ
Tel: 0352 326 20 13
Gsm: 0532 646 33 70
Copyright © 2016 Tüm hakları Saklıdır - Web Tasarım_medyatör