logo
ÜRÜNLERİMİZ
PALET
Ahşap Palet Üretimi

Paletler, yük taşımacılığında tercih edilen standart tavalar olarak adlandırılır. Bu tavalara yükler hem ambalajlanır hem de istiflenir. Bu sayede taşınmaya hazır hale getirilebilir. Birbirine bağlanmış iki palet ızgarasından oluşan bu ürünlerin her zaman ahşap olarak kullanılması gerekir. Çünkü daha kullanışlı ve sağlıklıdır. Ahşap Palet Üretimi yapan firmamızdan bu desteği günün her saatinde alabilirsiniz. 

Palet ızgaraları arasında forklift çatalların girebilmesi için bir takım açıklıklar bulunur. Bu açıklıklar genelde 10 cm olarak belirlenir. Farklı ülkelerin mevzuatlarında bu ölçü farklı da olabilir ancak günümüzde en kullanışlı paletler bu şekilde üretilir. Öncelikle taşıma tekniklerinin de bilinmesi gerekiyor. Taşınacak miktar, standart ve büyük boyutlarda olmalıdır. Bu yüzden taşıma ekipmanlarının verimliliği ve taşınacak parçaların yük haline getirilmesi çok önemlidir. Ahşap Palet Üretimi konusunda Baran Kereste olarak bu özelliklerin tamamına sahip olan ahşap paletleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Ahşap paletler, doğrudan taşıma yapmaz. Taşınacak malzemelerin farklı boyuttaki hacimler içine toplanmasını ve korunmasını sağlar. Balya ya da birçok kutuyu taşımak için dizayn edilmiş olan paletler, istif yük birleştiricisi olarak da adlandırılmıştır. Plastik ve çelikten de yapılabilen paletlerin sağlık açısından en çok kullanılanı elbette ahşap paletlerdir. Birkaç kiriş üzerinde tamamen düz bir yüzey meydana getirecek şekilde imal edilen ahşap paletler, yükseklik olarak 10 ya da 15 cm şeklinde üretilir. 

Ahşap Palet Üretimi konusunda deneyimli olan firmamız farklı ahşap tiplerinde de üretimler yapar. Kullanılan standartlar, ölçülerine göre de kendi arasında sınıflandırılmaktadır. Bu konuda seçim tamamen kullanıcılara aittir. Firmamız daima Ahşap Palet Üretimi konusunda çalışmalar yapmaktadır. Çünkü bu tür paletlerin kullanımıyla ilgili birçok avantaj bulunmaktadır. Fiyat konusunda da müşterileri memnun edebilen bu ürünler maliyet odaklı alışveriş yapanlar için gerçekten idealdir. Tekrar kullanılabilmesi ve tamir edilebilmesi de oldukça pratiktir. 

Ahşap yapımları da kısa sürede tamamlanabilmektedir. Az miktarda ahşap palet kullananlar için bu durum, gerçekten önemli bir husustur. Günümüzde artık ahşap paletlerin kullanılmasının başlıca nedenleri bu şekildedir. Sevkiyatlarda tercih edilen paletler oldukça güçlü ve dirençli bir kullanım sunar. Ayrıca güvenlidir. Fakat plastik paletlerde bu özellikler bulunmaz. Bu sayede malzemeler ahşap paletler üzerinden kolayca kayıp gitmez. Sizler de artık Ahşap Palet Üretimi yapan firmamızla iletişime geçerek ahşap palet ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. 

Başlangıç maliyeti oldukça düşük olan ahşap paletler, kısa süreli kullanımlar için de idealdir. Günümüz ithalat uygulamalarında geri iade edilmemek üzere yapılan anlaşmalarla birlikte tahta paletler kullanılmaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliği maliyetine göre oldukça sağlam bir yapıda olmasıdır. Plastik ve metal paletler ithalat işleminden sonra firmalara geri iade edilirken, ahşap paletlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca bu paletlerin inşaat özelliklerine göre farklı kullanım amaçları bulunur. Ancak günümüzde en fazla kullanılan palet çeşidi olduğu da bilinmektedir.

Baran Kereste olarak Ahşap Palet Üretimi konusunda oldukça iddialıyız. En kaliteli ve uygun fiyatlı palet üretimlerimize devam ederken sizlere kaliteli ve başarılı bir şekilde ulaşım imkânı da sağlamaktayız. Sipariş verdikten sonra ulaşım sağlanacak olan adrese anında hizmet götürüyor ve en kaliteli malzemelerden oluşturduğumuz ahşap paletlerinizi garanti kapsamında sizlere sunuyoruz. Bu anlamda firmamız Kayseri merkezli olarak Türkiye’nin her noktasına aynı kalitede hizmet götürürken yüksek memnuniyetinizi de sağlamanın amacındadır. Sektörün yükselen yıldızı olarak talep ettiğiniz her türlü ahşap malzemeyi ve kereste imalatını hazırlıyor ve yine güvenli bir şekilde adresinize ulaştırıyoruz. 
BARAN PALET - KERESTE ve ORMAN ÜRÜNLERİ
Merkez Anbar Mahallesi Suha Sokak No:8 Melikgazi - KAYSERİ
Tel: 0352 326 20 13
Gsm: 0532 646 33 70
Copyright © 2016 Tüm hakları Saklıdır - Web Tasarım_medyatör