logo
ÜRÜNLERİMİZ
SANDIK
Ahşap Sandık Üretimi

Ahşap sandık ve ambalaj imalatı yapan firmamız sektörde göstermiş olduğu üstün kalite ve hizmet anlayışıyla birlikte hizmet verir. Bu anlamda kontrplak sandıklar, OSB sandıklar, özel tasarımlı ahşap ambalajlar olarak ürün çeşitliliği sunuyoruz. Baran Kereste olarak Ahşap Sandık Üretimi konusunda da en kaliteli ve güvenilir çalışmalarını sunmaya devam ederken tamamen müşteri talepleri doğrultusunda özel olarak istenen ebatlarda sandık üretimlerimize tüm malzemelerinizi güvenilir bir şekilde muhafaza etmenizi de sağlıyoruz.

Ahşap Sandık Üretimi ile ilgili olarak özel olarak tasarlanan bu ürünler bir çeşit ahşap ambalaj çeşididir. Ayrıca kereste, kontrplak ve ahşap türleriyle hazırlanmaktadır. Bu sandıkların avantajları arasında ise; Uzun süreli depolama yapılabilir olmasının yanı sıra paketlenecek ürüne göre dizayn edilmesi bulunmaktadır. Ayrıca ağır yükler için ideal bir kullanıma sahiptir. Birçok müşteri katlanır sandık kullanımında da gerekli desteği almak için firmamıza ulaşabilir. Bu tür sandıkların avantajları arasında ise; Düşük depolama hacmine sahip olması ve kolay monte edilmesi gibi faktörler bulunur. Ayrıca birim olarak hafiftir ve ambalajdan kaynaklanan taşıma ücretlerini en aza indirebilir. Katlanır sandıklar geri dönüşümlü olarak da kullanılır. Geri dönüşümü sırasında da çok az bir hacmi olduğu için nakliyelerde avantaj sağlar. Ayrıca neme ve suya çok dayanıklıdırlar.

Ahşap Sandık Üretimi konusunda OSB sandık türleri de günümüzde bir hayli tercih edilmektedir. Bu sandıklar korozyon ve nemde oldukça dayanıklıdır. En çok da hava ve deniz sevkiyatı için tercih edilir. Demonte olarak üretilebilir ve paketleme esnasında kullanıcılarına kolaylık sağlar. Ürünü paketleme sırasında oluşabilecek tüm hasarlardan da korumaktadır. Firmamızda üretilen ahşap sandıkların özel ürünlere göre tasarlanarak sunulduğu bilinir. Bu tip sandıklar tasarruf sağlar ve düşük ağırlıkta üretilir. Ufak taneli ürünlerin taşınmasında çok daha fazla tercih edilmektedir. OSB sandıklar vinçler yardımıyla kolaylıkla taşınabilir ve ısıl işlem de uygulanabilir. Güzel bir duruşu ve içine konulacak ürünleri muhafaza etmesi nedeniyle sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir.

Firmamız Ahşap Sandık Üretiminin yanında ahşap kutu ve kafes sandık imalatı konusunda da uzman personelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Rekabetçi fiyatlarımız sayesinde sektörde her geçen gün yenilenen teknolojileri kullanarak Türkiye’nin her noktasın sandık imalatı gerçekleştiriyor ve yüksek memnuniyet garantisi sunuyoruz. Bunun yanı sıra ahşap sandıklar katlanır ve hafif olarak müşterilerle buluşturulmaktadır. Ahşap Sandık Üretiminde kullanılan işçilik en üst düzeyde sunulurken yine en uygun fiyatlarla sektöre yön vermek için çalışıyoruz. Üretim süreçlerinde kasa, sandık ya da kutuların fiyatlarını minimize tutarken sizden gelen talepleri de değerlendirmeye devam ediyoruz.

Ahşap sandıkların tüm yüzeyleri kilit ve saç sistemleriyle kuvvetlendirilir. Bu sayede ürünlerin herhangi bir hasar görmeden müşterilerimize ulaştırılması sağlanır. Katlanır ağaç sandıklarında ayrıca farklı kilit sistemler ve tutma kulpları da kullanılmaktadır. Bu durumda da sizler için güvenli ve kolay tutma özelliği sunulmaktadır. Depo ve gümrüklerde ya da uzun süreli beklemelerde, iklim şartlarına ayak uydurabilen ürünlerimizde herhangi bir korozyon oluşumu gözlemlenemez. Ayrıca nakliye sırasında ya da düşme sırasında ortaya çıkabilecek tüm durumlar düşünülerek üretimler yapılmaktadır. Firmamız, ağırlık arttıkça bu ürünlerin esneklik gücünü de sağlamlaştırır ve demirden daha dayanıklı hale getirir. Eşsiz çapraz tabaka yapısı kullanılarak üretimine devam ettiğimiz ahşap sandıklar sizler için tasarlanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilir ve bu konuda gerekli tüm desteği alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermeye devam ederken en uygun fiyat garantisi de sunuyoruz.
BARAN PALET - KERESTE ve ORMAN ÜRÜNLERİ
Merkez Anbar Mahallesi Suha Sokak No:8 Melikgazi - KAYSERİ
Tel: 0352 326 20 13
Gsm: 0532 646 33 70
Copyright © 2016 Tüm hakları Saklıdır - Web Tasarım_medyatör